• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка для учнів

До уваги учнів!

З 29 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року триватимуть зимові канікули. Заняття розпочнуться 15 січня. Бажаємо веселих і безпечних канікул!

До уваги учнів!

З 30 жовтня по 05 листопада 2023 року триватимуть осінні канікули. Бажаємо здобувачам освіти гарно та безпечно відпочити. Навчання розпочнеться 06 листопада 2023 року.

Моє літо в стилі ЕСО!

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» запрошує всіх бажаючих з 7 по 11 серпня 2023 року взяти участь у фото-челенджі «Моє літо в стилі ЕСО».

Для участі у фото- челенджі необхідно зробити фото, що відповідають темі та розмістити їх на власних сторінках Facebook з хештегами:

• 7 серпня - #Активний_Ековідпочинок_ОЦЕНТУМ

• 8 серпня - #Вирощуємо_Екопродукти_ОЦЕНТУМ

• 9 серпня - #Беремо_сили_у_природи_ОЦЕНТУМ

• 10 серпня - #Насичуємо_організм_вітамінами_влітку_ОЦЕНТУМ

• 11 серпня - #Зоотерапія_ОЦЕНТУМ

/Files/images/Моє літо в стилі ЕСО.jpg

Виставка дитячих малюнків «Моє майбутнє в мирній Україні»

22.07.2023

До відзначення Дня Української Державності комунальний заклад “Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” проводить віртуальну виставку дитячих малюнків “Моє майбутнє в мирній Україні”.

Для участі у заході запрошується учнівська молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Необхідно створити малюнок на тему “Моє майбутнє в мирній Україні” (малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами), якісно сфотографувати виконавця та готову роботу. 24 - 28 липня 2023 року розмістити світлини на власних сторінках Facebook з хештегом #Моє_майбутнє_в_мирній_Україні.

/Files/images/Моє майбутнє в мирній Уераїні.jpg

ФОТО-ЧЕЛЕНДЖ «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»

17.07.2023

Фотографія – це справжнє мистецтво, яке має свої тонкощі та секрети. Її сміливо можна поставити поряд з такими видами мистецтва, як музика та живопис. Місія фото-челенджу «Я люблю Україну»– заохотити юних фотографів, які своєю творчістю ілюструють різноманітність природи, життя в Україні, а також надихають на конкретні дії задля їх збереження. До участі у челенджі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти області будь-якого віку.Учасники можуть ділитися своїми світлинами на власних сторінках Facebook у чотирьох категоріях з відповідним хештегом.

/Files/images/про фото челендж.jpg

Челендж "У кожній казці мудрості перлина!"

Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" 10-14 липня проводить челендж, присвячений 105-й річниці від дня народження В.О.Сухомлинського "У кожній казці мудрості перлина!".

/Files/images/ЕКОШКОЛА 2023.jpg

Конкурс малюнків "Щаслива родина - щаслива дитина"

08.07.2023

Обласний конкурс малюнків дітей та учнівської молоді «Щаслива родина – щаслива дитина» проводиться з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, соціалізації дітей у суспільстві, розвитку комунікативних, творчих, навчальних здібностей, що визначають успішність людини в навчанні та вихованні, засвоєнні нею знань, вмінь, навичок, формуванні якостей особистості засобами мистецтва, популяризації сім'ї, сімейного виховання та сімейних цінностей. До участі у Конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, діти, які переїхали до Кіровоградщини з інших регіонів.

/Files/images/Щаслива родина.jpg

Марафон "Життя без поліетилену. Створи свою ЕСОторбинку"

03-07.07 2023 року долучайтеся до марафону "Життя без поліетилену. Створи свою ЕСОторбинку"

/Files/images/марафон Життя без поліетилену.png

Оnline-вікторина «МОРСЬКІ ФАНТАЗІЇ»

27 червня у всьому світі відзначають день рибальства. Історія свята сягає корінням у 1985 рік, коли за рішенням Міжнародної конференції з регулювання і розвитку рибальства, що відбулася в 1984 р. в Римі, офіційно з'явився міжнародний день рибальства.

Риболовля – одне з наймасовіших захоплень людства. Хто хоч раз побував на водоймі з вудкою, насолодився чистотою, ні з чим незрівнянною радістю спілкування з природою і зловив першу в своєму житті рибу, той цього не забуде ніколи. Процес лову риби настільки захопливий, що з часом у новачків він нерідко переростає у всепоглинаючу пристрасть. Адже тільки по-справжньому зосереджені люди заради того, щоб побачити або відчути клювання риби, можуть забиратися в дуже віддалені і глухі куточки, годинами мокнути під дощем або мерзнути на морозі. В цей день у багатьох країнах проводяться змагання з рибної ловлі, різні навчальні семінари. Заходи збирають як рибалок з великим стажем, так і початківців любителів. Безсумнівно, все більше і більше людей розуміють, що рибний лов – прекрасний засіб зміцнення духовних і фізичних сил. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» пропонує всім бажаючим долучитися до участі у online-вікторині «МОРСЬКІ ФАНТАЗІЇ». Посилання на вікторину https://forms.gle/kTEyvxtNaJ2WZqQA8 . Вікторину можна буде пройти 27 червня з 8.00 до 17.00. По результатам вікторини будуть підведені підсумки.

Фото-флешмоб "Дай сміттю друге життя"

17 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день сміттяра (Global Garbage Man Day). Це професійне свято може здаватися не важливим. Але мета цієї дати, привернути увагу громадськості до величезних зусиль людей, які підтримують наші міста та села в чистоті та до раціонального використання речей вторинного вжитку. Запрошуємо долучитися до фото-флешмобу «Дай сміттю друге життя» (створення цікавих поробок з різних матеріалів: втулки від рушників, поліетиленові пакети, пластикові пляшки і т.д.) Ваше завдання: створити цікаву, креативну поробку з речей вторинного вжитку; зробити з нею фото та надіслати вчительці.

/Files/images/сміття.jpg

Челендж "Спостерігаємо та досліджуємо довкілля влітку!"

12-16 червня 2023 року долучаймося до челенджу "Спостерігаємо та досліджуємо влітку!"

/Files/images/Без названия.jpg

Фото-кінофестиваль "Барвиста Кіровоградщина"

9 червня 2023 року обласний етап Всеукраїнського відкритого фото-кінофестивалю "Барвиста Кіровоградщина".

05.06.2023

Челендж "Планеті потрібна моя допомога!!!"

Запрошуємо долучитися до челенджу "Планеті потрібна моя допомога!!!"

/Files/images/планеті.jpg

03.06.2023

ЛІТО - 2023: НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Запрошуємо учнів долучитися до обласної акції "ЛІТО - 2023: НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!". Слідкуйте за оголошеннями і приймайте участь у різних конкурсах та челенджах.

/Files/images/літо 2023.jpg

03.06.2023

До уваги учнів!

З 03 червня по 31.08 2023 року триватимуть літні канікули. Бажаємо здобувачам освіти цікаво та безпечно відпочити. Відповідальність за здоров'я і життя учнів під час літніх канікул несуть батьки.

24.03.2023

До уваги учнів!

Від 27 березня до 2 квітня триватимуть весняні канікули. Бажаємо здобувачам освіти гарно та безпечно відпочити. Навчання розпочнеться 3 квітня 2023 року.

/Files/images/весняні канікули.png

28.12.2022

До уваги учнів!

З 29 грудня 2022 року по 15 січня 2023 року триватимуть зимові канікули. Заняття розпочнуться 16 січня. Бажаємо веселих і безпечних канікул!

/Files/images/зим кан.png

https://www.youtube.com/watch?v=pwKVAq7PBh4

31.12.2022

До уваги учнів!

З 01 по 09 січня 2022 року триватимуть зимові канікули. Заняття розпочнуться 10 січня. Бажаємо веселих і безпечних канікул! https://www.youtube.com/watch?v=LY0Aa6rKGfg

/Files/images/maxresdefault.jpg

До уваги учнів!

З 01.11 по 07.11 триватимуть осінні канікули.Бажаємо гарно відпочити! Пам'ятайте про безпеку! https://www.youtube.com/watch?v=xplc4CJtCS0

/Files/images/осінні канікули.png

Пам'ятайте про безпеку влітку!

/Files/images/02.06.17-11.jpg

Подолаймо булінг разом!

/Files/images/117301748_1524160387780224_2419168672128336032_n.jpg

Що читати влітку учням 5-9 класів

За рекомендацією МОН

5 клас

Легенди:

«Про зоряний Віз», «Чому пес живе коло людини?», «Берегиня» (за С. Плачиндою), «Дажбог», «Неопалима купина» (за Є. Шморгуном), «Як виникли Карпати», «Чому в морі є перли і мушлі».

Народні перекази:

«Прийом у запорожців», «Про правду і кривду», «Мудра дівчина», «Ох», «Летючий корабель».

Літературні казки:

Іван ФРАНКО. «Фарбований Лис»,

Василь КОРОЛІВ-СТАРИЙ. «Хуха-Моховинка»,

Василь СИМОНЕНКО. «Цар Плаксій та Лоскотон»,

Галина МАЛИК. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії».

Загадки:

Леонід ГЛІБОВ. «Химерний, маленький…», «Що за птиця?», «Хто вона?», «Хто розмовляє?», «Хто сестра і брат?».

Літописні оповіді:

«Три брати — Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь», «Святослав уладає мир з греками…», «Володимир вибирає віру», «Розгром Ярославом печенігів. Початок великого будівництва в Києві. Похвала книгам».

Олександр ОЛЕСЬ. «Заспів», «Україна в старовину», «Похід на Царгород», «Ярослав Мудрий» (із кн. «Княжа Україна»).

Зірка МЕНЗАТЮК. «Таємниця козацької шаблі».

Світ природи:

Тарас ШЕВЧЕНКО. «За сонцем хмаронька пливе…», «Садок вишневий коло хати…»,

Степан ВАСИЛЬЧЕНКО. «В бур’янах»,

Павло ТИЧИНА. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…», «Блакить мою душу обвіяла…»,

Євген ГУЦАЛО. «Лось»,

Максим РИЛЬСЬКИЙ. «Дощ» («Благодатний, довгожданий…»), «Осінь-маляр із палітрою пишною…»,

Григір ТЮТЮННИК. «Дивак»,

Микола ВІНГРАНОВСЬКИЙ. «Сіроманець».

6 клас

Календарно-обрядові пісні:

«У ржі на межі», «Ой бiжить, біжить мала дівчина», «Проведу я русалочки до бору» (русальні); «Заплету віночок», «Ой вінку мій, вінку», «Купайло, Купайло!» (купальські); «Маяло житечко, маяло», «Там у полі криниченька» (жниварські) — на вибір. Пісні зимового циклу: «Ой хто, хто Миколая любить», «Засівна», «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі, пане господарю!», «Щедрик, щедрик, щедрівочка», «Ой весна, весна — днем красна», «Ой кувала зозуленька», «А в кривого танця», «Ой ти, коте, коточок», «Ой ну, люлі, дитя, спать».

Пісні літературного походження:

«Ще не вмерла України…» П. ЧУБИНСЬКОГО і М. ВЕРБИЦЬКОГО,

«Ой, у лузі червона калина похилилася» С. ЧАРНЕЦЬКОГО і Г. ТРУХА,

Микола ВОРОНИЙ. «Євшан-зілля»,

Тарас ШЕВЧЕНКО. «Думка», «Іван Підкова».

Володимир РУТКІВСЬКИЙ. «Джури козака Швайки».

Я і світ:

Леся УКРАЇНКА. «Мрії», «Як дитиною, бувало…», «Тиша морська»,

Володимир ВИННИЧЕНКО. «Федько-халамидник»,

Станіслав ЧЕРНІЛЕВСЬКИЙ. «Теплота родинного інтиму…», «Забула внучка в баби черевички…»,

Ірина ЖИЛЕНКО. «Жар-Птиця», «Підкова», «Гном у буфеті»,

Ігор КАЛИНЕЦЬ. «Стежечка», «Блискавка», «Веселка», «Криничка», «Дим»

Емма АНДІЄВСЬКА. «Казка про яян», «Говорюща риба»/

Пригоди і романтика:

Всеволод НЕСТАЙКО. «Тореадори з Васюківки»,

Ярослав СТЕЛЬМАХ. «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»,

Леся ВОРОНИНА. «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку № 9».

Гумористичні твори:

Леонід ГЛІБОВ. «Щука», «Муха і Бджола», «Жаба і Віл»,

Степан РУДАНСЬКИЙ. «Добре торгувалось», «Запорожці у короля»,

Павло ГЛАЗОВИЙ.«Еволюція», «Найважча роль», «Заморські гості», «Похвала».

7 клас

Суспільно-побутові пісні:

«Ой на горі та женці жнуть», «Стоїть явір над водою», «Гомін, гомін по діброві», «Ой у степу криниченька». Коломийки: «Дозвілля молоді», «Жартівливі коломийки».

Про минулі часи:

Іван ФРАНКО. «Захар Беркут»,

Тарас ШЕВЧЕНКО. «Мені тринадцятий минало…», Тополя», «Як умру, то поховайте…»,

Михайло СТЕЛЬМАХ. «Гуси-лебеді летять…»,

Андрій Чайковський. «За сестрою»,

Григір ТЮТЮННИК. «Климко».

«Ти знаєш, що ти — людина»:

Олекса СТОРОЖЕНКО. «Скарб»,

Богдан ЛЕПКИЙ. «Мишка (Казка для дітей, для малих і великих)»,

Ліна КОСТЕНКО. «Дощ полив…», «Кольорові миші», «Чайка на крижині», «Крила»,

Василь СИМОНЕНКО. «Лебеді материнства», «Ти знаєш, що ти — людина…», «Гей, нові Колумби й Магеллани…»,

Марина ПАВЛЕНКО. «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських»,

Любов ПОНОМАРЕНКО. «Гер переможений».

«Ми — українці»:

Олег Ольжич. «Захочеш – і будеш» (із циклу «Незнаному воякові»),

Олена Теліга. «Сучасникам», «Радість»,

Олександр ГАВРОШ. «Неймовірні пригоди Івана Сили»,

Андрій МАЛИШКО. «Пісня про рушник», «Чому, сказати, й сам не знаю»

8 клас

Українські історичні пісні:

«Зажурилась Україна», «Та, ой, як крикнув же козак Сірко», «Ой Морозе, Морозенку», «Максим козак Залізняк», «Чи не той то Хміль», «За Сибіром сонце сходить».

Усна народна творчість:

Пісні Марусі ЧУРАЙ. «Засвіт встали козаченьки», «Віють вітри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю».

Українські народні думи:

«Маруся Богуславка»,

Світ української поезії:

Тарас ШЕВЧЕНКО. «Думи мої, думи мої…» (1847), «Ой три шляхи широкії…», «Мені однаково, чи буду…»,

Леся УКРАЇНКА. «Давня весна», «Хотіла б я піснею стати…», «Давня казка»,

Володимир СОСЮРА. «Любіть Україну!», «Васильки», «Осінь»,

Володимир ПІДПАЛИЙ. «…Бачиш: між трав зелених…», «Зимовий етюд»,

Василь ГОЛОБОРОДЬКО. «З дитинства: дощ» («Я уплетений…»), «Наша мова», «Теплі слова».

Національна драма:

Іван КАРПЕНКО-КАРИЙ. «Сто тисяч»,

Михайло КОЦЮБИНСЬКИЙ. «Дорогою ціною»,

Олександр ДОВЖЕНКО. «Ніч перед боєм»,

Ніна БІЧУЯ. «Шпага Славка Беркути».

Володимир Дрозд. «Білий кінь Шептало»,

Юрій Винничук. «Місце для дракона».

Український гумор:

Валентин ЧЕМЕРИС. «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання».

9 клас

Родинно-побутові пісні:

«Місяць на небі, зiроньки сяють», «Цвіте терен, цвіте терен», «Сонце низенько».

Українські народні балади «Ой летіла стріла», «Ой на горі вогонь горить».

Давня література:

Перекладна література Біблія (фрагменти). Легенди: про Вавилонську вежу, про Мойсея. Притча про блудного сина. «Слово о полку Ігоревім».

Українська література доби Ренесансу і доби Бароко:

Григорій СКОВОРОДА. «Бджола та Шершень», «Всякому місту — звичай і права», «De libertate».

Нова українська література:

Іван КОТЛЯРЕВСЬКИЙ. «Енеїда», «Наталка Полтавка»,

Григорій КВІТКА-ОСНОВ’ЯНЕНКО. «Маруся».

Література українського романтизму:

Петро ГУЛАК-АРТЕМОВСЬКИЙ. «Пан та Собака»,

Євген ГРЕБІНКА. «Ведмежий суд». «Човен»,

Микола ГОГОЛЬ. «Тарас Бульба»,

Тарас ШЕВЧЕНКО. «Сон» «Кавказ» «І мертвим, і живим, і ненарожденним…» («Катерина», «Наймичка», «На панщині пшеницю жала…», «Марія», «У нашім раї на землі…» «На панщині пшеницю жала…». «Наймичка». «Доля», «Росли укупочці, зросли…»

Пантелеймон КУЛІШ. «Чорна рада»,

Марко ВОВЧОК. «Інститутка»,

Михайло СТАРИЦЬКИЙ. «Не зaхвати солодкого зомління…»,

Іван НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ. «Кайдашева сім’я».

До уваги учнів!

Відповідно до прийнятого 11 березня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України рішення щодо недопущення поширення СОVID-19 на території України та наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської ради від 12 березня 2020 року № 23 «Про призупинення освітнього процесу», з метою збереження життя, здоров’я учасників освітнього процесу у призупинено навчальний процес з 12.03.20 по 03.04.2020 року.

Освоєння здобувачами освіти змісту навчальних предметів буде здійснюватися дистанційно. Завдання розміщено внизу карти сайту навчального закладу по класах. Роботи надсилати вчителям щодня.
Карантин - це не привід для паніки. Це можливість уникнути неприємностей із своїм здоров'ям.

Бережіть себе! Будьте здорові!

/Files/images/дитяча гаряча лінія.gif

Кiлькiсть переглядiв: 582

Коментарi